Teilnehmer

No.CountryNameFederation/Club10m30mField
1GERKnopp AchimRSBS
2AUTHeidegger DanielWIEM
3AUTGsteu BernhardVSBM
4AUTMayer LukasVSBM
5AUTMallin HaraldVSBM
6SUIArnold ChristofZSAVSS
7SUIHansen JonasZSAVMM
8SUILoretz StephanZSAVSS
9SUIZürcher DominikZSAVU23mU23
10SUIBrändli BenjaminZSAVU23mU23
11SUIHurschler MonikaZSAVU23wU23
12SUIBrüschweiler JoelZSAVMM
13SUIFrey AndyZSAVS
14SUILochmann HanspeterZSAVS
15SUIGreter RogerZSAVM
16GERAnspach ThomasPSSBSS
17GERWeihl PeterPSSBSS
18GERKlose MaikPSSBS
19GERSimon ChristophPSSBSS
20GERKurz Hans GeorgPSSBSS
21GERMachauer BerndPSSBSS
22GERKreitmann-Müller HeikePSSBW
23GERKreitmann LisaPSSBU23w
24GERSprengard MartinaPSSBU23w
25GERWeigel AndrèHSMM
26GERNeumann PeterHSMM
27GERMeers KevinHSMM
28GERRompf KevinHSM
29GERSchmidt InaHSW
30GERHaberland AliciaHSW
31GERNold LauraHSU23w
32GERSchlechter JuliaHSW
33AUTAuer KatharinaAUTW
34AUTStrillinger SonjaAUTWW
35AUTAuer Marie TheresAUTU23w
36AUTAnrain JulianAUTM
37AUTKostenzer ThomasAUTMM
38AUTStocker Christoph AUTU23mU23
39AUTKleemann MichaelAUTU23mU23
40SUIBaumgartner JoëlleBKAMVWW
41SUIBieri RamonaBKAMVWW
42SUIGerber MichaelBKAMVU23mU23
43SUIKönig RobertBKAMVS
44SUIMarti ErichBKAMVSS
45SUISteiner MircoBKAMVU23mU23
46SUISteiner SamuelBKAMVSS
47SUIStalder KurtBKAMVS
48NEDBekhoven, Van JackMGZS
49NEDRoelands JackMGZS
50NEDRoelands AdrieMGZS
51NEDSprenkels KevinMGZM
52GERMichaelis JochenNSSVSS
53GERBecker MichaelNSSVS
54GERStrauch RobertNSSVS
55GERKüllmar KarinNSSVS
56GERHochwald SörenNDSS
57GERBlumtritt Karl-HeinzNDSSM
58GERWestermann MarcoNDMM
59GERAlbrecht AntoniaNDU23wU23
60GERSchneider RebeccaNDU23wU23
61GERFalkenhagen MarcoNDM
62GERGreve SaraNDW
63CZEMaterna JiříCZES
64CZENovák JakubCZEM
65FRAGeng ChristopheFRAMM
66FRAGeng BertrandFRAM
67FRAHatterer StéphaneFRAM
68FRABastin FlorianFRAM
69FRACarpentier AgnèsFRAW
70FRAGiannini LénaFRAW
71FRAToussaint SabrinaFRAW
72FRAPaimblanc NolwennFRAU23wU23
73FRARemond LyneFRAU23w
74FRAGeng AlexandraFRAU23w
75FRACacheux ThéoFRAU23mU23
76FRAWorme BenoîtFRAM
77AUTKrumphuber WolfgangOOEMM
78AUTZehetner WalterOOEM
79AUTHofmeister GeraldOOEMM
80AUTSchimböck HaraldOOESS
81AUTTime ReginaOOEF
82AUTStix AndreasOOEU23m
83AUTScheirich SamuelOOEU23m
84GERKemptner JulianOPU23mU23
85GERRockinger FabianOPU23m
86GERHelgert JuliaOPW
87GERFürst LouisWSVU23mU23
88GERFürst GebhardWSVMM
89GERWeil BrittaWSVWW
90GERWälde DavidWSVMM
91GERKlenk ChantalWSVWW
92GERHügler BenjaminWSVMM
93GERPenzeck AlexandraWSVW
94GERSchiele LydiaWSVW
95GERScherand FelixWSVU23mU23
96GERWunderlich FrankWSVSS
97GERDarcis MarcoWSVMM
98GERHuber ErichWSVSS
99GERPenzeck WalterWSVSS
100GERHenne AndreasWSVSS
101GERBosch RobinWSVJ
102AUTPirkmann JuliaSTLSBWW
103AUTReiter ChristineSTLSBW
104AUTScheucher MichaelaSTLSBU23w
105AUTSchwaiger MaxSTLSBSS
106AUTLampl ThomasNOEMM
107AUTKroiss AndreasNOESS
108HUNMátrai IstvánHUNSS
109GERAumann ThomasBSSBMM
110GERReimann SandraBSSBW
111GERMeixner StefanBSSBM
112GERWittmann ManuelBSSBM
113GERAumann SylviaBSSBW
114GERNiedermüller JulianeBSSBW
115GERWalo MichaelaBSSBW
116GERKreutzinger MatthiasBSSBMM
117SUIHarlacher RenatoZKAMVMM
118SUIGohl RomanZKAMVMM
119SUIBösch NicoleZKAMVWW
120AUTTaylor TaniaTIRU23w
121AUTMölg SophiaTIRU23w
122AUTMoser ManuelTIRU23mU23
123AUTLamplmayr FlorianTIRU23m
124AUTAuer Hans HermannTIRS
125AUTKostenzer GeorgTIRS
126AUTVoglbauer FranzTIRSS
127AUTSchrettl Hans PeterTIRSS
128AUTHaubold ElfriedeSBGS
129AUTScharschinger FranzSBGS
130AUTGangl JosefSBGS
131AUTBergschober AndreasSBGS
132AUTRonacher WalterSBGS
133GERSinning MichaelFSG MünchenM
134GERPeschelFSG MünchenU23m